Krajský svaz házené Vysočina

Adresář trenérů

Dolní Cerekev, TJ Sokol
Jetleb Martin muži
mjetleb@seznam.cz 720 234 159

Kameník Karel dorost
karell.kamenik@seznam.cz 728 269 945

Veselý Zdeněk žáci
vesely@sps-jia.cz 776 746 282

 

Havlíčkův Brod, TJ Jiskra
Laštovička František muži
f.lastovicka@tiscali.cz 602 965 388

Kučera David ženy, starší dorostenky
dav.kuc@seznam.cz 721 596 164

Pajerová Renata ženy, starší dorostenky
rpajerova@muhb.cz 723 488 635

Pecková Lenka mladší dorostenky, starší žákyně
lenkapeci@seznam.cz 605 717 179

Matějů Jan mladší dorostenky, starší žákyně
matekac@seznam.cz 737 371 228

Kubala Hubert šéftrenér mládeže, mladší žákyně, minižákyně 6+1
hkubala@atlas.cz 724 536 159

Dočkal Petr starší žáci, mladší žáci
docisek@seznam.cz 603 949 427

Jaščeg Vladimír starší žáci, mladší žáci
1899acm@seznam.cz 605 363 844

Culka Roman minižáci 6+1
culkar@seznam.cz 606 706 794

Satrapa Ivan minižáci 6+1
ivan.satrapa@onhb.cz 603 498 911

Baum Jiří přípravky
baum@hbnet.cz 777 729 608

Lebrušková Eva přípravky
   

Exnerová Dagmar přípravky
   

 

Ledeč nad Sázavou, TJ Kovofiniš
Wurm Michal muži
wurm@asomontaze.cz 602 237 458

Jeřábek Zbyněk starší žačky
jera.j@seznam.cz 774 582 790

Drápela Matěj mladší žáci
matejdrapela@wo.cz 605 898 580

Pešek Jan přípravka + minižactvo
dvolen@seznam.cz 602 682 860

 

Nové Veselí, TJ Sokol
Hladík Pavel muži, mladší dorost
hala@noveveseli.cz 775 073 013

Melichar Josef muži
jos.melichar@tiscali.cz 608 635 007

Augustýn Tomáš muži
tomas.augustyn@centrum.cz 734 456 726

Kupa Jan starší dorost
jankupa@email.cz 605 258 254

Krejz Jan mladší dorost
jan.krejz@gmail.com 608 546 050

Špaček Václav starší žáci
vendyspacek@seznam.cz 606 251 919

Chalupa Stanislav mladší žáci
  605 347 656

Beneš Radek mladší žáci
RadekBen27@gmail.com 737 203 687

Musil Michal minižáci
mm.waffen@seznam.cz 604 325 409

Šedý Milan minižáci
milansedyst@gmail.com 739 279 525

 

Velké Meziříčí, TJ Sokol
Tvarůžek Stanislav, Ing. ženy
s.tvaruzek@seznam.cz 724 755 868

Záviška Vincenc, Ing. mladší dorostenky
zaviska@zs-oslavickavm.cz 566 782 251

Pártlová Edita mladší dorostenky
edita.partlova@gremis.cz 605 515 290

Matušíková Radka, Mgr. mladší dorostenky
r.matusikova@seznam.cz 777 081 114

Závišková Ilona minižákyně, mladší žákyně, starší žákyně
ilonazaviskova@centrum.cz 736 541 834

Pacalová Lenka minižákyně, mladší žákyně, starší žákyně
pacik.lenka@seznam.cz 608 526 283

Vaverka Vlastimil muži "A"
servis.raus@seznam.cz 777 337 335

Vodák Petr muži "A"
hazenavm@email.cz 776 776 990

Šidlo Ladislav, Ing. muži "B"
sidlo.lada@post.cz 724 566 115

Šidlo Ladislav, Ing. mladší dorostenci
sidlo.lada@post.cz 724 566 115

Kácal Petr, Ing. mladší dorostenci
hazenavm@email.cz 728 558 415

Šidlo Ladislav, Ing. minižáci, mladší žáci
sidlo.lada@post.cz 724 566 115

Živčic Pavol, Mgr. minižáci, mladší žáci
pavol.zivcic@seznam.cz 702 306 095

Kaštan Petr, Dis. minižáci, mladší žáci
kastan@ddmvm.cz 773 985 731

Matušík Roman minižáci, mladší žáci
r.matusik@email.cz 776 383 025

Stoklasa David minižáci
D.Kokan@seznam.cz 608 308 044

 

Žirovnice, DHK Slavoj
Dvořák Jan  
jdvorakhazena@seznam.cz 723 927 097