Krajský svaz házené Vysočina

6.6.2017 otevřeno: 534 x

Herní soustředění v Lipsku

V termínu 16. až 18. května 2017 se výběr RHC Vysočina chlapců U17 zúčastnil herního soustředění na pozvání jedné z nejlepších německých mládežnických házenkářských akademií v klubu SC DHfk Leipzig.

Průběh herního soustředění zhodnotil trenér výběru Pavel Hladík: "Herní soustředění splnilo přesně to, co jsme od něj očekávali. Konfrontace s jednou z nejlepších akademií v Německu je pro nás velmi přínosná a hráče to motivuje do další kariéry. Na programu byla dvě utkání, dva herní tréninky, videorozbor utkání a mítink na téma další spolupráce. Budoucnost vzájemné spolupráce mezi RHC Vysočina a Lipskem vypadá v tuto chvíli velmi slibně a musím říci, že naše vystoupení zanechalo v Lipsku silný dojem. To je stejně důležité jako to, že jsme v konfrontaci s Německým velkoklubem obstáli a ze dvou zápasů vezeme domů 3 body.
Jako bonus mohli hráči přímo z VIP míst přímo u palubovky sledovat bundesligové utkání SC DHfk Leipzig - THW Kiel. Celá tato akce byl jednou z nejpovedenějších za poslední roky a doufáme, že se bude opakovat." 

SC DHfk Leipzig U17 - RHC Vysočina U17 30:31 (14:14)
SC DHfk Leipzig U17 - RHC Vysočina U17 29:29 (17:17

Sestava: Jakub Grulich, Martin Štohanzl - Filip Bartůněk, Vojtěch Čermák, Jakub Flajsar, Radek Flajsar, Jiří Gregorovič, Ondřej Hirš, Tomáš Hofírek, Filip Chalupa, Milan Jun, Vojtěch Jun, Dominik Klusáček, Jan Kupa, Miloš Musil, Ladislav Plesl, Ondřej Řepa, Vojtěch Václav